Depuley Chandeliers -kattovalaisin, teollisuusvalaisin makuuhuoneeseen, osittain upotettavat ruokasalin valot kirkkaalla lasivarjostimella, maalaistalon valaisin keittiöön, olohuone, eteinen
DLLT Teollinen osittain upotettava kattovalaisin, kirkas lasivarjostin kattovalaisin, maalaistalon kattovalaistus käytävään, eteiseen, makuuhuoneeseen, käytävään, eteiseen (polttimo ei sisälly)
- 1. Classic Glass Design - Valaisimissa yhdistyy klassikko trendikkään. Se on valmistettu lakatusta metallista, ja siinä on läpinäkyvä lasivarjostin, joka tuottaa pehmeää, hajavaloa ja tarjoaa mukavan ja riittävän valaistuksen huoneessa, johon se on sijoitettu.
- 2. Laaja sovellus - täydellinen käytävälle, sisäänkäynnille, kuistille, mudroomille, portaikkoon, keittiöön, vaatehuoneeseen, lastenhuoneeseen, ruokasaliin, makuuhuoneeseen, olohuoneeseen, sopii myös kaupallisiin tiloihin: baari, kahvila, hotelli ja ravintola.
- 3. Himmennettävä kanta- Voit käyttää himmennettävää polttimoa, säätää ja nauttia retro-ilmeen pehmeästä valaistuksesta, luoda haluamasi tunnelman. (Tukee enintään 60 W.)
- 4. Helppo asennus: Paketti sisältää kaikki asennustarvikkeet. Kattovalaistuksen asennus on todella yksinkertaista vaiheittaisten ohjeiden avulla. Se sopii täydellisesti kaikkiin tee-se-itse-projekteihin.
Attribuutti
| Materiaali | Metalli+lasi |
| Väri | Kirkas lasi |
| Viimeistelytyyppi | Lakattu |
| Virtalähde | Johdollinen-sähkö |
| Wattage | Max 60W |
| Tuotteen paino | 4,63 puntaa / 2,1 kg |
| Tuotteen mitat | 8,85" x 8,85" x 7,85" (22 x 22 x 20 cm) |
| Erikoisominaisuudet | Himmennettävä, Energiaa säästävä, ei vedenpitävä |
| Värilämpötila | 2700K-4000K-5000K |
| Valon suunta | Alasvalo |
| Specification & Certification | US (110–120 V jännite, E26-polttimo, UL-sertifioitu) |
| Lisätietoja saatavilla | US (✓) , CA (✓) , UK (✓,230V,E27) |
| Lampun enimmäisteho | 60 Watts |
| Yhteensopiva polttimotyyppi | Hehkulamppu, Halogeeni, CFL:t, LED, + Himmennettävä |
| Himmennys | Täysin himmennettävissä himmennettävällä polttimolla ja kytkimellä |

Tietoja liikenteestä
1. Koskeeko valittu toimituspalvelu maatani ja mikä on rahdinkuljettaja? Kauanko kestää saapua?
Tarjoamme ilmaisen toimituksen useimpiin maihin.
Toimitusaika = Prosessiaika (tilauksen valmistelu)+ Toimitusaika.
Ilmainen toimitus:
• Hinta: Ilmainen
• Käsittelyaika: 1-2 viikkoa
| Kuljettaja | Vastaavat tuotteet | Toimitusaika | Toimitusalue |
| DPD | Useimmat normaalikokoiset ja -painoiset tuotteet | 2 viikkoa | Useimpiin maihin |
| Expedited Express pienille kappaleille | Määritellyt tuotteet pienikokoisina | 1-2 viikkoa | |
| EMS | Isokokoiset mutta kevyet tuotteet | 2-4 viikkoa |
Huomaa: Vaihtelevat toimitusajat riippuen tilausajan lentotiedoista. Muut syrjäiset maat vaatisivat enemmän aikaa. Parannamme palveluamme jatkuvasti ja teemme parhaamme löytääksemme lisää ja parempia operaattoreita, joiden kanssa työskennellä.
Jos haluat nopeamman toimituksen, ota yhteyttä osoitteeseen [email protected]
>> Katso lisätietoja toimituskäytännöstämme.
2. Voinko seurata tilaustani?
Joo. Kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostiisi seurantanumeron.
Napsauta tätä linkkiä https://www.17track.net/en ja anna seurantanumero.
Voit myös ottaa yhteyttä asiakaspalveluumme [email protected] saadaksesi viimeisimmät logistiikkatiedot.
Tietoja palautuksista ja hyvityksistä
1. Kuinka peruutan tilauksen?
Voit peruuttaa tilauksesi ilmaiseksi 24 tunnin sisällä ilman syytä.
Jos tilauksesi on lähetetty, sitä ei voi peruuttaa. Jos vaadit peruuttamista, sinulta veloitetaan 30–50 % tilauksen summasta varasto-, valmistelu- ja toimituskuluistamme. Tämä maksu vähennetään tuotteidesi hyvityksestä.
2. Entä jos saan vahingoittuneen tuotteen?
Rikkoutuneella lasilla, kolhuneilla verhoilla tai kehyksillä vastaanotettuja tuotteita ei pidetä viallisina eikä niitä voi palauttaa. Tässä tapauksessa vaihdamme lasin tai varjostimet ilman lisämaksua. Jos et halua saada vaihtoa ja haluat palauttaa tuotteen, käsittelemme sitä normaalina palautuksena ja veloitamme enintään 35 % palautusmaksusta . Pidätämme myös oikeuden vähentää hyvityksistä kaikki lähtevät toimituskulut.
3. Milloin saan hyvityksen?
Palautuksen vastaanottamisen jälkeen voi kestää jopa 5 työpäivää, ennen kuin varat hyvitetään alkuperäiseen maksuun (PayPal: 1-2 päivää; Luottokortti: 3-5 päivää). Jos sinulla on edelleen ongelmia hyvityksen suhteen, ota meihin yhteyttä osoitteeseen [email protected], vastaamme sinulle mahdollisimman pian.
Huomaa, että kaikki peruutukset tai palautukset ovat palautus- ja palautuskäytäntömme alaisia.
Tietoja tuotteesta
1. Voiko lamppua himmentää?
Jos lamppu käyttää polttimoa, kuten E27, E14, G9 ja niin edelleen, voit valita himmennettävän polttimon, jotta lamppu on himmennettävä himmennettävällä järjestelmälläsi. Mutta jos sinulla ei ole kotona himmennettävää järjestelmää, tiedustele meiltä, niin räätälöimme lampun sinulle. LED-sirun valaisimen sisällä ei voi vaihtaa valonlähdettä, ja useimmiten tarjoamme lämmin valo, viileä valo ja himmennettävä versio. Jos tuotesivulla ei ole himmennettävää versiota, kysy meiltä. Voimme tehdä kaikki lamput himmennettävät. Jos sinulla on tämä tarve, älä epäröi kysyä meiltä.
2. Voinko saada pidemmän kaapelin?
Tarjoamme 150 cm:n kaapelin useimmille lampuille. Jos haluat pidemmän kaapelin (800cm sisällä), ilmoita tilausta tehdessäsi, jatkamme kaapelia ilmaiseksi.
3. Vastaako ostamani tuotteen vaatima jännite maata, jossa olen?
Tuotteidemme jännite säädetään maasi mukaan alla olevan kuvan mukaisesti.
110V-120V: USA, Kanada, Meksiko, Brasilia, Japani, Kuuba.
220V-240V: Iso-Britannia, Australia, Ranska, Alankomaat, Italia, Saksa, Espanja, Norja, Irlanti, Kreikka, Portugali, Uusi-Seelanti, Belgia, Etelä-Afrikka, Egypti, Chile, Tanska, Venäjä, Singapore, Ruotsi, Israel, Sveitsi.