DLLT moderni metallilattiavalaisin, taipuisat kääntövarret lukulattiavalaisin metallivarjostimella, säädettävä pää, korkea teollisuusvalaisin olohuoneeseen, makuuhuoneeseen, toimistoon, työhuoneeseen
DINGLILIGHTING Moderni harmaa-musta kultainen lukuvalo, säädettävä LED-lattiavalaisin makuuhuoneeseen, olohuoneeseen, kirjastoon, toimistoon

- Ainutlaatuinen tyyli: tyyli on viehättävä ja kupariset mattamustalla viimeistelyllä tehdyt korostukset sopivat erittäin hyvin sisustukseen. Näyttää aika hyvältä, modernilta ja yksinkertaiselta.
-
Joustava lamppuvarsi: Joustavan arkkitehdin kääntövarsilattiavalaisimen avulla voit helposti kääntää ja säätää lampun päätä haluamaasi suuntaan tai korkeuteen. Monipuolisten säätömahdollisuuksien, kuten suunnan, pyörimisen, laskemisen tai noston, ansiosta tämä lamppu tarjoaa erittäin tehokkaan valaistuksen. Se sopii täydellisesti käytettäväksi missä tahansa ympäristössä, jossa sinun on säädettävä valaistus mielesi mukaan.
- Laadukas materiaali: Mattamusta jauhemaali ja harjattu kupari. Metallivarjostin ei sula kuten muoviset eikä kuumene pitkässä käytössä, koska lampunpäässä on erityinen onttoveistetty muotoilu nopeuttamaan lämmönpoistoa. Painettu metallijalusta on mukavan painava, joka ei kaadu edes matolla.
- Erinomainen hajoamismuoto: Lampun päässä on erityinen ontto-veistetty muotoilu, joka nopeuttaa lämmönpoistoa, mikä pidensi lampun käyttöikää. Ja metallivarjostin ei sula kuin muovi eikä kuumene pitkässä käytössä.
- Yhteensopiva useiden polttimoiden kanssa: LED-, hehkulamput, CFL- tai halogeenilamput.
- Laaja käyttökohde: Tyylikäs, yksinkertainen, joustava ja kestävä metallinen lattiavalaisin, joka täyttää perusvalaistustarpeesi, koristaa olohuonettasi, makuuhuonettasi, työhuonettasi, toimistoasi, lastenhuonettasi tai korkeakoulun asuntolaa ja lisää modernia tyyliä tilaan.


Attribuutit

| Teema | Moderni, teollinen |
| Materiaali | Metal |
| Väri | Musta ja harmaa |
| Tyyli | Classic |
| Viimeistelytyyppi | Brushed |
| Vaihda tyyliä | Button |
| Wattage | Max 60W |
| Tuotteen nettopaino | 11,35 puntaa / 5,15 kg |
| Tuotteen mitat | 11,4" x 11,4" x 66,9" |
| Tuotteen mitat | 28,9 x 28,9 x 170 cm |
| Koottu korkeus | 66,9 tuumaa / 170 cm |
| Koottu pituus | 11,4 tuumaa / 28,9 cm |
| Koottu leveys | 11,4 tuumaa / 28,9 cm |
| Paristot mukana? | Ei |
| Tarvitaanko paristot? | Ei |
| Mallinumero | WS-MNF16-60B / WSFLL004 |
| Specification & Certification | US (110-120 V jännite, E26-polttimo, UL-sertifioitu) |
| Lisätietoja saatavilla | US (✓) , CA (✓) , UK (✓,230V,E27) |
| Lampun enimmäisteho | 60 wattia |
| Yhteensopiva polttimotyyppi | Hehkulamppu, Halogeeni, CFL:t, LED |
Tietoja liikenteestä
1. Koskeeko valittu toimituspalvelu maatani ja mikä on rahdinkuljettaja? Kauanko kestää saapua?
Tarjoamme ilmaisen toimituksen useimpiin maihin.
Toimitusaika = Prosessiaika (tilauksen valmistelu)+ Toimitusaika.
Ilmainen toimitus:
• Hinta: Ilmainen
• Käsittelyaika: 1-2 viikkoa
| Kuljettaja | Vastaavat tuotteet | Toimitusaika | Toimitusalue |
| DPD | Useimmat normaalikokoiset ja -painoiset tuotteet | 2 viikkoa | Useimpiin maihin |
| Expedited Express pienille kappaleille | Määritellyt tuotteet pienikokoisina | 1-2 viikkoa | |
| EMS | Isokokoiset mutta kevyet tuotteet | 2-4 viikkoa |
Huomaa: Vaihtelevat toimitusajat riippuen tilausajan lentotiedoista. Muut syrjäiset maat vaatisivat enemmän aikaa. Parannamme palveluamme jatkuvasti ja teemme parhaamme löytääksemme lisää ja parempia operaattoreita, joiden kanssa työskennellä.
Jos haluat nopeamman toimituksen, ota yhteyttä osoitteeseen [email protected]
>> Katso lisätietoja toimituskäytännöstämme.
2. Voinko seurata tilaustani?
Joo. Kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostiisi seurantanumeron.
Napsauta tätä linkkiä https://www.17track.net/en ja anna seurantanumero.
Voit myös ottaa yhteyttä asiakaspalveluumme [email protected] saadaksesi viimeisimmät logistiikkatiedot.
Tietoja palautuksista ja hyvityksistä
1. Kuinka peruutan tilauksen?
Voit peruuttaa tilauksesi ilmaiseksi 24 tunnin sisällä ilman syytä.
Jos tilauksesi on lähetetty, sitä ei voi peruuttaa. Jos vaadit peruuttamista, sinulta veloitetaan 30–50 % tilauksen summasta varasto-, valmistelu- ja toimituskuluistamme. Tämä maksu vähennetään tuotteidesi hyvityksestä.
2. Entä jos saan vahingoittuneen tuotteen?
Rikkoutuneella lasilla, kolhuneilla verhoilla tai kehyksillä vastaanotettuja tuotteita ei pidetä viallisina eikä niitä voi palauttaa. Tässä tapauksessa vaihdamme lasin tai varjostimet ilman lisämaksua. Jos et halua saada vaihtoa ja haluat palauttaa tuotteen, käsittelemme sitä normaalina palautuksena ja veloitamme enintään 35 % palautusmaksusta . Pidätämme myös oikeuden vähentää hyvityksistä kaikki lähtevät toimituskulut.
3. Milloin saan hyvityksen?
Palautuksen vastaanottamisen jälkeen voi kestää jopa 5 työpäivää, ennen kuin varat hyvitetään alkuperäiseen maksuun (PayPal: 1-2 päivää; Luottokortti: 3-5 päivää). Jos sinulla on edelleen ongelmia hyvityksen suhteen, ota meihin yhteyttä osoitteeseen [email protected], vastaamme sinulle mahdollisimman pian.
Huomaa, että kaikki peruutukset tai palautukset ovat palautus- ja palautuskäytäntömme alaisia.
Tietoja tuotteesta
1. Voiko lamppua himmentää?
Jos lamppu käyttää polttimoa, kuten E27, E14, G9 ja niin edelleen, voit valita himmennettävän polttimon, jotta lamppu on himmennettävä himmennettävällä järjestelmälläsi. Mutta jos sinulla ei ole kotona himmennettävää järjestelmää, tiedustele meiltä, niin räätälöimme lampun sinulle. LED-sirun valaisimen sisällä ei voi vaihtaa valonlähdettä, ja useimmiten tarjoamme lämmin valo, viileä valo ja himmennettävä versio. Jos tuotesivulla ei ole himmennettävää versiota, kysy meiltä. Voimme tehdä kaikki lamput himmennettävät. Jos sinulla on tämä tarve, älä epäröi kysyä meiltä.
2. Voinko saada pidemmän kaapelin?
Tarjoamme 150 cm:n kaapelin useimmille lampuille. Jos haluat pidemmän kaapelin (800cm sisällä), ilmoita tilausta tehdessäsi, jatkamme kaapelia ilmaiseksi.
3. Vastaako ostamani tuotteen vaatima jännite maata, jossa olen?
Tuotteidemme jännite säädetään maasi mukaan alla olevan kuvan mukaisesti.
110V-120V: USA, Kanada, Meksiko, Brasilia, Japani, Kuuba.
220V-240V: Iso-Britannia, Australia, Ranska, Alankomaat, Italia, Saksa, Espanja, Norja, Irlanti, Kreikka, Portugali, Uusi-Seelanti, Belgia, Etelä-Afrikka, Egypti, Chile, Tanska, Venäjä, Singapore, Ruotsi, Israel, Sveitsi.