Depuley LED Tripod Floor Lamp Wood Mid Century Modern Reading Lamp,8W Rustic Standing Lamps Farmhouse for Living Room Bedroom Study Room Bedside and Office, Flaxen Lamp Shade, Adjustable Height
DINGLILIGHTING Classic Wooden Adjustable Tripod Floor Lamp, Designer LED Reading Free Standing lamp, 3000k Warm White, for Living Room, Bedside, Study, Office , Beige Lampshade
- 【Adjustable & Flexible】: The tripod floor lamp can be adjusted to the height of 3 wooden holders. You can adjust the high or low optionally of the lamp. And the cable can be built in the gap between the legs, then you will never be worried about hiding the wires.
- 【Vintage & Stylish Design】: With its clear texture and high light transmittance, when the light is through the lampshade, the place you live in will become warmer and more elegant, letting you read comfortably under the soft light and uniform light. It will look gorgeous and modern in the living room, bedroom, study, restaurant and etc.
- 【 High-Quality Materials】: Tripod lamps made of solid wood and linen fabric. High-quality materials for environmental protection and health. Very durable and safe.
- 【Super Solid 3* Telescopic Wooden Holders】: This standing floor lamp is made of high-quality natural poplar wood. The unique wooden tripod makes the lamp stable and solid enough. What's more, with the adjustable black rotating fittings that accompanied the tripod, you can adjust the height as you want, very humanize and sturdy.
- 【Convenient On/Off Foot Switch】: This led reading floor lamp is come with an on/off foot switch, which is very convenient to control. When you want to turn on/off the lamp, you just only need to control your foot. Really quick and easy.

Attributes
| Material | Wood, Solid, Linen Fabric |
| Theme | Modern, Mid Century, Rustic, Farmhouse |
| Color | Wood |
| Shade Color | Beige / Flaxen |
| Shade material | Linen |
| Switch Style | Foot Switch |
| Power and Plug | Corded Electric |
| Wattage | 8W |
| Luminous Flux | 900 Lumen |
| Item Net Weight | 8.2 Ib / 3.72 Kg |
| Product Dimensions(Maximum) | 17.72'' x 17.72'' x 56.49'' (max) |
| Product Dimensions(Maximum) | 45 x 45 x 143.5 cm (max) |
| Product Dimensions(Minimum) | 16.92'' x 16.92'' x 43.3'' (min) |
| Product Dimensions(Minimum) | 43 x 43 x 110 cm(min) |
| Cord Length | 124 inches / 315 cm |
| Batteries Required? | No |
| Model Number | WS-MNF2-60B |
| Specification & Certification | US (110-120V Voltage, E26 Bulb, UL Certified) |
| More Specifications Available | US (✓) , CA (✓) , UK (✓,230V,E27) |
| Maximum Bulb Wattage | 60W |
| Compatible Bulb Type | Incandescent, Halogen, CFLs, LED |
NOTE
Tietoja liikenteestä
1. Koskeeko valittu toimituspalvelu maatani ja mikä on rahdinkuljettaja? Kauanko kestää saapua?
Tarjoamme ilmaisen toimituksen useimpiin maihin.
Toimitusaika = Prosessiaika (tilauksen valmistelu)+ Toimitusaika.
Ilmainen toimitus:
• Hinta: Ilmainen
• Käsittelyaika: 1-2 viikkoa
| Kuljettaja | Vastaavat tuotteet | Toimitusaika | Toimitusalue |
| DPD | Useimmat normaalikokoiset ja -painoiset tuotteet | 2 viikkoa | Useimpiin maihin |
| Expedited Express pienille kappaleille | Määritellyt tuotteet pienikokoisina | 1-2 viikkoa | |
| EMS | Isokokoiset mutta kevyet tuotteet | 2-4 viikkoa |
Huomaa: Vaihtelevat toimitusajat riippuen tilausajan lentotiedoista. Muut syrjäiset maat vaatisivat enemmän aikaa. Parannamme palveluamme jatkuvasti ja teemme parhaamme löytääksemme lisää ja parempia operaattoreita, joiden kanssa työskennellä.
Jos haluat nopeamman toimituksen, ota yhteyttä osoitteeseen [email protected]
>> Katso lisätietoja toimituskäytännöstämme.
2. Voinko seurata tilaustani?
Joo. Kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostiisi seurantanumeron.
Napsauta tätä linkkiä https://www.17track.net/en ja anna seurantanumero.
Voit myös ottaa yhteyttä asiakaspalveluumme [email protected] saadaksesi viimeisimmät logistiikkatiedot.
Tietoja palautuksista ja hyvityksistä
1. Kuinka peruutan tilauksen?
Voit peruuttaa tilauksesi ilmaiseksi 24 tunnin sisällä ilman syytä.
Jos tilauksesi on lähetetty, sitä ei voi peruuttaa. Jos vaadit peruuttamista, sinulta veloitetaan 30–50 % tilauksen summasta varasto-, valmistelu- ja toimituskuluistamme. Tämä maksu vähennetään tuotteidesi hyvityksestä.
2. Entä jos saan vahingoittuneen tuotteen?
Rikkoutuneella lasilla, kolhuneilla verhoilla tai kehyksillä vastaanotettuja tuotteita ei pidetä viallisina eikä niitä voi palauttaa. Tässä tapauksessa vaihdamme lasin tai varjostimet ilman lisämaksua. Jos et halua saada vaihtoa ja haluat palauttaa tuotteen, käsittelemme sitä normaalina palautuksena ja veloitamme enintään 35 % palautusmaksusta . Pidätämme myös oikeuden vähentää hyvityksistä kaikki lähtevät toimituskulut.
3. Milloin saan hyvityksen?
Palautuksen vastaanottamisen jälkeen voi kestää jopa 5 työpäivää, ennen kuin varat hyvitetään alkuperäiseen maksuun (PayPal: 1-2 päivää; Luottokortti: 3-5 päivää). Jos sinulla on edelleen ongelmia hyvityksen suhteen, ota meihin yhteyttä osoitteeseen [email protected], vastaamme sinulle mahdollisimman pian.
Huomaa, että kaikki peruutukset tai palautukset ovat palautus- ja palautuskäytäntömme alaisia.
Tietoja tuotteesta
1. Voiko lamppua himmentää?
Jos lamppu käyttää polttimoa, kuten E27, E14, G9 ja niin edelleen, voit valita himmennettävän polttimon, jotta lamppu on himmennettävä himmennettävällä järjestelmälläsi. Mutta jos sinulla ei ole kotona himmennettävää järjestelmää, tiedustele meiltä, niin räätälöimme lampun sinulle. LED-sirun valaisimen sisällä ei voi vaihtaa valonlähdettä, ja useimmiten tarjoamme lämmin valo, viileä valo ja himmennettävä versio. Jos tuotesivulla ei ole himmennettävää versiota, kysy meiltä. Voimme tehdä kaikki lamput himmennettävät. Jos sinulla on tämä tarve, älä epäröi kysyä meiltä.
2. Voinko saada pidemmän kaapelin?
Tarjoamme 150 cm:n kaapelin useimmille lampuille. Jos haluat pidemmän kaapelin (800cm sisällä), ilmoita tilausta tehdessäsi, jatkamme kaapelia ilmaiseksi.
3. Vastaako ostamani tuotteen vaatima jännite maata, jossa olen?
Tuotteidemme jännite säädetään maasi mukaan alla olevan kuvan mukaisesti.
110V-120V: USA, Kanada, Meksiko, Brasilia, Japani, Kuuba.
220V-240V: Iso-Britannia, Australia, Ranska, Alankomaat, Italia, Saksa, Espanja, Norja, Irlanti, Kreikka, Portugali, Uusi-Seelanti, Belgia, Etelä-Afrikka, Egypti, Chile, Tanska, Venäjä, Singapore, Ruotsi, Israel, Sveitsi.