DLLT tyylikkäät puolitasolla asennettavat kattovalot, rautainen pyöreä rumpukansi riippuvalaisin, kattokruunu valaistus 3 polttimokannalla kromiviimeistelyssä makuuhuoneeseen eteiseen Keittiön sisäänt
DINGLILIGHTING Puolitasoinen kattovalaisin, 3-lamppuinen moderni kattovalaisin rumpuvarjostimella makuuhuoneeseen, ruokailuun, keittiöön, eteiseen, eteiseen, harjattu kromi viimeistely
- Klassinen ja upea muotoilu: Suunnitteluominaisuuksineen ja herkkien kaiverrusten ansiosta uppoasennettava kattovalaisin on täydellinen sekoitus klassista hienoutta ja modernia rohkeutta. Lampunvarjostin metallista ontto, kaiverrettu monimutkainen ristikko lisää klassista ja nykyaikaista ilmettä ja tarjoaa tasapainoisen yleisvalaistuksen koko huoneeseen.
- Erinomainen työstö ja täydellinen koko: Sileä rummun muotoinen valovarjostin on valmistettu korkealaatuisesta akryylistä ja kestävästä metallista pitkäkestoiseen käyttöön. Tämä keittiön valaisin on suunniteltu hajottamaan valoa, jotta se tarjoaa kirkkautta mutta ei voimakasta häikäisyä. Tämä lamppu on täydellisen kokoinen täydentämään mitä tahansa kodin sisustusta.
- 3 Valot: Puolikattovalaisimessamme on kolme lamppua, jotka antavat huoneille kirkkaan mutta pehmeän hehkun (ei sisällä, max 60 W). Mikä tärkeintä, kattovalaistus voi olla yhteensopiva himmentimen kanssa, jotta voit käyttää himmennettävää polttimoa.
- Se on ihanteellinen koteihin, joissa on matala tai keskikorkea katto. Kattovalaisimemme voidaan asentaa mihin tahansa huoneeseen, käytävään ja eteiseen valaisemaan ne täysin perinteisesti moderniin tyyliin, tai mahdollisesti myös vaatehuoneeseen tehosteen lisäämiseksi.
Attribuutit
| Tyyli | Retro |
| Viimeistelytyyppi | kiillotettu |
| Materiaali | Metalli, Muovi, ABS |
| Muoto | Pyöreä, rumpu |
| Virtalähde | Kiinteä |
| Wattage | Max 60W |
| Tuotteen paino | 4,63 puntaa / 2,1 kg |
| Tuotteen mitat | 12,6" P x 12,6" L x 10,24" K |
| Virta ja pistoke | Johdollinen sähkö |
| Valon suunta | Ylös/alas valo |
| Valonlähteen tyyppi | LED |
| Valonlähteiden määrä | 3 |
| Tarvitaanko paristot? | Ei |
| Specification & Certification | US (110-120 V jännite, E26-polttimo, UL-sertifioitu) |
| Lisätietoja saatavilla | US (✓) , CA (✓) , UK (✓,230V,E27) |
| Maksimaalinen polttimoteho | 60W |
| Yhteensopiva polttimotyyppi | Hehkulamppu, Halogeeni, CFL:t, LED, + Himmennettävä |
| Himmennys | Täysin himmennettävissä himmennettävällä polttimolla ja kytkimellä |
Tietoja liikenteestä
1. Koskeeko valittu toimituspalvelu maatani ja mikä on rahdinkuljettaja? Kauanko kestää saapua?
Tarjoamme ilmaisen toimituksen useimpiin maihin.
Toimitusaika = Prosessiaika (tilauksen valmistelu)+ Toimitusaika.
Ilmainen toimitus:
• Hinta: Ilmainen
• Käsittelyaika: 1-2 viikkoa
| Kuljettaja | Vastaavat tuotteet | Toimitusaika | Toimitusalue |
| DPD | Useimmat normaalikokoiset ja -painoiset tuotteet | 2 viikkoa | Useimpiin maihin |
| Expedited Express pienille kappaleille | Määritellyt tuotteet pienikokoisina | 1-2 viikkoa | |
| EMS | Isokokoiset mutta kevyet tuotteet | 2-4 viikkoa |
Huomaa: Vaihtelevat toimitusajat riippuen tilausajan lentotiedoista. Muut syrjäiset maat vaatisivat enemmän aikaa. Parannamme palveluamme jatkuvasti ja teemme parhaamme löytääksemme lisää ja parempia operaattoreita, joiden kanssa työskennellä.
Jos haluat nopeamman toimituksen, ota yhteyttä osoitteeseen [email protected]
>> Katso lisätietoja toimituskäytännöstämme.
2. Voinko seurata tilaustani?
Joo. Kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostiisi seurantanumeron.
Napsauta tätä linkkiä https://www.17track.net/en ja anna seurantanumero.
Voit myös ottaa yhteyttä asiakaspalveluumme [email protected] saadaksesi viimeisimmät logistiikkatiedot.
Tietoja palautuksista ja hyvityksistä
1. Kuinka peruutan tilauksen?
Voit peruuttaa tilauksesi ilmaiseksi 24 tunnin sisällä ilman syytä.
Jos tilauksesi on lähetetty, sitä ei voi peruuttaa. Jos vaadit peruuttamista, sinulta veloitetaan 30–50 % tilauksen summasta varasto-, valmistelu- ja toimituskuluistamme. Tämä maksu vähennetään tuotteidesi hyvityksestä.
2. Entä jos saan vahingoittuneen tuotteen?
Rikkoutuneella lasilla, kolhuneilla verhoilla tai kehyksillä vastaanotettuja tuotteita ei pidetä viallisina eikä niitä voi palauttaa. Tässä tapauksessa vaihdamme lasin tai varjostimet ilman lisämaksua. Jos et halua saada vaihtoa ja haluat palauttaa tuotteen, käsittelemme sitä normaalina palautuksena ja veloitamme enintään 35 % palautusmaksusta . Pidätämme myös oikeuden vähentää hyvityksistä kaikki lähtevät toimituskulut.
3. Milloin saan hyvityksen?
Palautuksen vastaanottamisen jälkeen voi kestää jopa 5 työpäivää, ennen kuin varat hyvitetään alkuperäiseen maksuun (PayPal: 1-2 päivää; Luottokortti: 3-5 päivää). Jos sinulla on edelleen ongelmia hyvityksen suhteen, ota meihin yhteyttä osoitteeseen [email protected], vastaamme sinulle mahdollisimman pian.
Huomaa, että kaikki peruutukset tai palautukset ovat palautus- ja palautuskäytäntömme alaisia.
Tietoja tuotteesta
1. Voiko lamppua himmentää?
Jos lamppu käyttää polttimoa, kuten E27, E14, G9 ja niin edelleen, voit valita himmennettävän polttimon, jotta lamppu on himmennettävä himmennettävällä järjestelmälläsi. Mutta jos sinulla ei ole kotona himmennettävää järjestelmää, tiedustele meiltä, niin räätälöimme lampun sinulle. LED-sirun valaisimen sisällä ei voi vaihtaa valonlähdettä, ja useimmiten tarjoamme lämmin valo, viileä valo ja himmennettävä versio. Jos tuotesivulla ei ole himmennettävää versiota, kysy meiltä. Voimme tehdä kaikki lamput himmennettävät. Jos sinulla on tämä tarve, älä epäröi kysyä meiltä.
2. Voinko saada pidemmän kaapelin?
Tarjoamme 150 cm:n kaapelin useimmille lampuille. Jos haluat pidemmän kaapelin (800cm sisällä), ilmoita tilausta tehdessäsi, jatkamme kaapelia ilmaiseksi.
3. Vastaako ostamani tuotteen vaatima jännite maata, jossa olen?
Tuotteidemme jännite säädetään maasi mukaan alla olevan kuvan mukaisesti.
110V-120V: USA, Kanada, Meksiko, Brasilia, Japani, Kuuba.
220V-240V: Iso-Britannia, Australia, Ranska, Alankomaat, Italia, Saksa, Espanja, Norja, Irlanti, Kreikka, Portugali, Uusi-Seelanti, Belgia, Etelä-Afrikka, Egypti, Chile, Tanska, Venäjä, Singapore, Ruotsi, Israel, Sveitsi.