DLLT 3-Light Farmhouse Chandelier Light Fixtures, Rustic Drum Hanging Pendant Lighting, Semi Flush Mount Ceiling Light for Dining Room Kitchen Entryway Foyer Hallway, Black Metal Finish
DINGLILIGHTING Depuley 3-Light Farmhouse Rustic Drum Chandelier Light Fixtures, Semi Flush Mount Hanging Pendant for Dining Room Kitchen Entryway Foyer Hallway, Black Metal Finish



- The industrial chandelier is inspired by modern farmhouse accents and barn designs, offering visual interest to your home, and adding a farmhouse aesthetic ambiance to your space.
- Adjustable Height: The 3-light pendant lighting comes with a 42-inch chain, you can customize the height of the chandelier by adjusting the length of the chain.
- Three Bulbs: this chandelier is compatible with all kinds of Bulbs ( LED / CFL / Incandescent / Dimmable, screw style).
- Fully Dimmable when working with a dimmer switch and dimmer bulbs.
- Easy and Quick Installation: Comes with all necessary mounting hardware and clear instruction, this chandelier is convenient to install
- Work on all ceilings including flat, sloped, slanted, or vaulted ceilings.


Attributes

Package Included:
- 1 x Light Fixture (Bulbs not Included)
- 1 x Accessories Kit
- 1 x User Manual
| Date First Available | Apr 20, 2023 |
| Color | Scream color + Black |
| Material | Wood + Metal |
| Finish Type | Painted |
| Power Source | Hardwired |
| Installation Type | Pendant Hanging |
| Wattage | Max 60 watts each bulb |
| Item Net Weight | 5.5 Ib / 2.5 kg |
| Item Height | 7.32 Inch / 18.6 cm |
| Item Length | 18.11 Inch / 46 cm |
| Canopy Dimension | 5.11 Inch / 13 cm |
| Height | min 20.47 Inch - max 63.18 Inch |
| Height cm | min 52cm - max 160.5cm |
| Chain Length | 42.12 Inch |
| Number of Light Sources | 3 |
| Light Source Type | LED, incandescent, halogen, and dimmable bulbs |
| Feature | Dimmable, Adjustable height, anti-rust |
| Model Number / SKU / ASIN | WS-FND98-60B, B0BFKH8WN8 |
| Specification & Certification | US: 110-120V Voltage, 60 Hz, E26 Bulbs, UL Certified |
| Maximum Bulb Wattage | 60 Watts |
| Compatible Bulb Type | Incandescent, Halogen, CFLs, LED, + Dimmable |
| Dimming | Fully dimmable with dimmable bulb & switch |


Tietoja liikenteestä
1. Koskeeko valittu toimituspalvelu maatani ja mikä on rahdinkuljettaja? Kauanko kestää saapua?
Tarjoamme ilmaisen toimituksen useimpiin maihin.
Toimitusaika = Prosessiaika (tilauksen valmistelu)+ Toimitusaika.
Ilmainen toimitus:
• Hinta: Ilmainen
• Käsittelyaika: 1-2 viikkoa
| Kuljettaja | Vastaavat tuotteet | Toimitusaika | Toimitusalue |
| DPD | Useimmat normaalikokoiset ja -painoiset tuotteet | 2 viikkoa | Useimpiin maihin |
| Expedited Express pienille kappaleille | Määritellyt tuotteet pienikokoisina | 1-2 viikkoa | |
| EMS | Isokokoiset mutta kevyet tuotteet | 2-4 viikkoa |
Huomaa: Vaihtelevat toimitusajat riippuen tilausajan lentotiedoista. Muut syrjäiset maat vaatisivat enemmän aikaa. Parannamme palveluamme jatkuvasti ja teemme parhaamme löytääksemme lisää ja parempia operaattoreita, joiden kanssa työskennellä.
Jos haluat nopeamman toimituksen, ota yhteyttä osoitteeseen [email protected]
>> Katso lisätietoja toimituskäytännöstämme.
2. Voinko seurata tilaustani?
Joo. Kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostiisi seurantanumeron.
Napsauta tätä linkkiä https://www.17track.net/en ja anna seurantanumero.
Voit myös ottaa yhteyttä asiakaspalveluumme [email protected] saadaksesi viimeisimmät logistiikkatiedot.
Tietoja palautuksista ja hyvityksistä
1. Kuinka peruutan tilauksen?
Voit peruuttaa tilauksesi ilmaiseksi 24 tunnin sisällä ilman syytä.
Jos tilauksesi on lähetetty, sitä ei voi peruuttaa. Jos vaadit peruuttamista, sinulta veloitetaan 30–50 % tilauksen summasta varasto-, valmistelu- ja toimituskuluistamme. Tämä maksu vähennetään tuotteidesi hyvityksestä.
2. Entä jos saan vahingoittuneen tuotteen?
Rikkoutuneella lasilla, kolhuneilla verhoilla tai kehyksillä vastaanotettuja tuotteita ei pidetä viallisina eikä niitä voi palauttaa. Tässä tapauksessa vaihdamme lasin tai varjostimet ilman lisämaksua. Jos et halua saada vaihtoa ja haluat palauttaa tuotteen, käsittelemme sitä normaalina palautuksena ja veloitamme enintään 35 % palautusmaksusta . Pidätämme myös oikeuden vähentää hyvityksistä kaikki lähtevät toimituskulut.
3. Milloin saan hyvityksen?
Palautuksen vastaanottamisen jälkeen voi kestää jopa 5 työpäivää, ennen kuin varat hyvitetään alkuperäiseen maksuun (PayPal: 1-2 päivää; Luottokortti: 3-5 päivää). Jos sinulla on edelleen ongelmia hyvityksen suhteen, ota meihin yhteyttä osoitteeseen [email protected], vastaamme sinulle mahdollisimman pian.
Huomaa, että kaikki peruutukset tai palautukset ovat palautus- ja palautuskäytäntömme alaisia.
Tietoja tuotteesta
1. Voiko lamppua himmentää?
Jos lamppu käyttää polttimoa, kuten E27, E14, G9 ja niin edelleen, voit valita himmennettävän polttimon, jotta lamppu on himmennettävä himmennettävällä järjestelmälläsi. Mutta jos sinulla ei ole kotona himmennettävää järjestelmää, tiedustele meiltä, niin räätälöimme lampun sinulle. LED-sirun valaisimen sisällä ei voi vaihtaa valonlähdettä, ja useimmiten tarjoamme lämmin valo, viileä valo ja himmennettävä versio. Jos tuotesivulla ei ole himmennettävää versiota, kysy meiltä. Voimme tehdä kaikki lamput himmennettävät. Jos sinulla on tämä tarve, älä epäröi kysyä meiltä.
2. Voinko saada pidemmän kaapelin?
Tarjoamme 150 cm:n kaapelin useimmille lampuille. Jos haluat pidemmän kaapelin (800cm sisällä), ilmoita tilausta tehdessäsi, jatkamme kaapelia ilmaiseksi.
3. Vastaako ostamani tuotteen vaatima jännite maata, jossa olen?
Tuotteidemme jännite säädetään maasi mukaan alla olevan kuvan mukaisesti.
110V-120V: USA, Kanada, Meksiko, Brasilia, Japani, Kuuba.
220V-240V: Iso-Britannia, Australia, Ranska, Alankomaat, Italia, Saksa, Espanja, Norja, Irlanti, Kreikka, Portugali, Uusi-Seelanti, Belgia, Etelä-Afrikka, Egypti, Chile, Tanska, Venäjä, Singapore, Ruotsi, Israel, Sveitsi.