DLLT 3-kevyt teollisuuslattiavalaisin Retro Pipe -rottinkivarjostimella, Black Tree antiikkinen riippuva lattiavalaisin, korkea vintage-pylväslamppu olohuoneeseen, makuuhuoneeseen, toimistoon (lamput
DINGLILIGHTING Depuley Industrial 3 Light Farmhouse Tree Seisomalamput metallista rottinkihäkin muotoisella suunnittelulla, korkean pylvään lukuvalaisin olohuoneen kulmatoimistoon, makuuhuoneen toimistoon, 3000 K, polttimot mukana
- �【Ainutlaatuinen Hollow Design】: Tämä seisomavalaisin, jossa on metallijalka ja ontto häkki, jossa on metallia ja rottinki, antaa valot loistaa vapaasti esillä olevan polttimon kanssa. Modernin ja pastoraalisen tyylin yhdistelmä lisää ripauksen pehmeyttä ja lämpöä kotiisi.
- �【3 päätä tarjoavat 360° vakaan valaistuksen】: Tämän teollisuuslattiavalaisimen kolme valoa sijaitsevat 90° pystysuunnassa erikseen puuvalaisimen päällä ilman valokulmaa. Monipäärakenne tarjoaa erinomaisen ratkaisun perinteisten valaisimien ankaraan kirkkauteen, jotta tunnet olosi rentoutuneeksi. Tämän korkean lattiavalaisimen valossa voit nauttia täysin mukavasta tunnelmasta.
- �【Sisältää 3 ilmaista polttimoa】: Tämä moderni lattiavalaisin sisältää kolme 8 watin LED-lamppua, sen 3000k lämmin valo ei ainoastaan tarjoa riittävää kirkkautta, vaan sillä on myös huolehtiva silmätoiminto, kun luet tai työskentelet, sinun ei koskaan tarvitse murehtia ylimääräisen lampun ostamista. (Pomppu voidaan vaihtaa muihin lamppuihin, max 60 wattia)
- �【Kätevä jalkakytkin ja tukeva alusta】: LED-lattiassa on jalkapoljinkytkin. Se on kätevämpi käyttää, sinun ei tarvitse kumartua tai käyttää kättäsi, varsinkin jos kätesi ovat kiireisiä muiden asioiden kanssa. Teollinen lattiavalaisin on valmistettu ylivertaisesta metallista ylhäältä pohjaan, kiinteä ja raskas, ei heilua, eikä se koskaan ole huolissasi putoamisesta häiriön tai ongelman vuoksi. Se on melko turvallista käyttää, etenkin lapsille tai lemmikkieläimille.



Attribuutit

| Materiaali | metalli, bambu, rottinki |
| Teema | Moderni, teollinen, maalaistalo, pastoraalinen |
| Muoto | Tree |
| Vaihda tyyliä | kytkin/jalkakytkin |
| Ominaisuudet | Säädettävä valon suunta |
| Virta ja pistoke | Johdollinen sähkö |
| Wattage | 8 wattia, enintään <60 W kukin lamppu |
| Tuotteen paino | 13,2 puntaa / 6,0 kg |
| Tuotteen mitat | 9" S x 9" L x 68,5" K / 22,9 cm x 22,9 cm x 174 cm |
| Lampunvarjostimen mitat | 4,2" P x 4,2" L x 11,4" K / 10,7 cm x 10,7 cm x 29 cm |
| Johdon pituus - päästä päähän | 78,7 tuumaa / 200 cm |
| Valonlähteiden määrä | 3 |
| Värilämpötila | 3000k |
| Valovirta | 4800 lumenia |
| Mallinumero | WS-MNF31-60B |
| Specification & Certification | US (110–120 V jännite, E26-polttimo, UL-sertifioitu) |
| Lisätietoja saatavilla | US (✓) , CA (✓) , UK (✓,230V,E27) |
| Lampun enimmäisteho | 60 wattia |
| Yhteensopiva polttimotyyppi | Hehkulamppu, Halogeeni, CFL:t, LED, + Himmennettävä |
| Himmennys | Täysin himmennettävissä himmennettävällä polttimolla ja kytkimellä |
Tietoja liikenteestä
1. Koskeeko valittu toimituspalvelu maatani ja mikä on rahdinkuljettaja? Kauanko kestää saapua?
Tarjoamme ilmaisen toimituksen useimpiin maihin.
Toimitusaika = Prosessiaika (tilauksen valmistelu)+ Toimitusaika.
Ilmainen toimitus:
• Hinta: Ilmainen
• Käsittelyaika: 1-2 viikkoa
| Kuljettaja | Vastaavat tuotteet | Toimitusaika | Toimitusalue |
| DPD | Useimmat normaalikokoiset ja -painoiset tuotteet | 2 viikkoa | Useimpiin maihin |
| Expedited Express pienille kappaleille | Määritellyt tuotteet pienikokoisina | 1-2 viikkoa | |
| EMS | Isokokoiset mutta kevyet tuotteet | 2-4 viikkoa |
Huomaa: Vaihtelevat toimitusajat riippuen tilausajan lentotiedoista. Muut syrjäiset maat vaatisivat enemmän aikaa. Parannamme palveluamme jatkuvasti ja teemme parhaamme löytääksemme lisää ja parempia operaattoreita, joiden kanssa työskennellä.
Jos haluat nopeamman toimituksen, ota yhteyttä osoitteeseen [email protected]
>> Katso lisätietoja toimituskäytännöstämme.
2. Voinko seurata tilaustani?
Joo. Kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostiisi seurantanumeron.
Napsauta tätä linkkiä https://www.17track.net/en ja anna seurantanumero.
Voit myös ottaa yhteyttä asiakaspalveluumme [email protected] saadaksesi viimeisimmät logistiikkatiedot.
Tietoja palautuksista ja hyvityksistä
1. Kuinka peruutan tilauksen?
Voit peruuttaa tilauksesi ilmaiseksi 24 tunnin sisällä ilman syytä.
Jos tilauksesi on lähetetty, sitä ei voi peruuttaa. Jos vaadit peruuttamista, sinulta veloitetaan 30–50 % tilauksen summasta varasto-, valmistelu- ja toimituskuluistamme. Tämä maksu vähennetään tuotteidesi hyvityksestä.
2. Entä jos saan vahingoittuneen tuotteen?
Rikkoutuneella lasilla, kolhuneilla verhoilla tai kehyksillä vastaanotettuja tuotteita ei pidetä viallisina eikä niitä voi palauttaa. Tässä tapauksessa vaihdamme lasin tai varjostimet ilman lisämaksua. Jos et halua saada vaihtoa ja haluat palauttaa tuotteen, käsittelemme sitä normaalina palautuksena ja veloitamme enintään 35 % palautusmaksusta . Pidätämme myös oikeuden vähentää hyvityksistä kaikki lähtevät toimituskulut.
3. Milloin saan hyvityksen?
Palautuksen vastaanottamisen jälkeen voi kestää jopa 5 työpäivää, ennen kuin varat hyvitetään alkuperäiseen maksuun (PayPal: 1-2 päivää; Luottokortti: 3-5 päivää). Jos sinulla on edelleen ongelmia hyvityksen suhteen, ota meihin yhteyttä osoitteeseen [email protected], vastaamme sinulle mahdollisimman pian.
Huomaa, että kaikki peruutukset tai palautukset ovat palautus- ja palautuskäytäntömme alaisia.
Tietoja tuotteesta
1. Voiko lamppua himmentää?
Jos lamppu käyttää polttimoa, kuten E27, E14, G9 ja niin edelleen, voit valita himmennettävän polttimon, jotta lamppu on himmennettävä himmennettävällä järjestelmälläsi. Mutta jos sinulla ei ole kotona himmennettävää järjestelmää, tiedustele meiltä, niin räätälöimme lampun sinulle. LED-sirun valaisimen sisällä ei voi vaihtaa valonlähdettä, ja useimmiten tarjoamme lämmin valo, viileä valo ja himmennettävä versio. Jos tuotesivulla ei ole himmennettävää versiota, kysy meiltä. Voimme tehdä kaikki lamput himmennettävät. Jos sinulla on tämä tarve, älä epäröi kysyä meiltä.
2. Voinko saada pidemmän kaapelin?
Tarjoamme 150 cm:n kaapelin useimmille lampuille. Jos haluat pidemmän kaapelin (800cm sisällä), ilmoita tilausta tehdessäsi, jatkamme kaapelia ilmaiseksi.
3. Vastaako ostamani tuotteen vaatima jännite maata, jossa olen?
Tuotteidemme jännite säädetään maasi mukaan alla olevan kuvan mukaisesti.
110V-120V: USA, Kanada, Meksiko, Brasilia, Japani, Kuuba.
220V-240V: Iso-Britannia, Australia, Ranska, Alankomaat, Italia, Saksa, Espanja, Norja, Irlanti, Kreikka, Portugali, Uusi-Seelanti, Belgia, Etelä-Afrikka, Egypti, Chile, Tanska, Venäjä, Singapore, Ruotsi, Israel, Sveitsi.