DLLT 3-kevyt teollisuusriippuvalaisin, musta metallihäkki riippuvat kattokruunuvalot lasivarjolla, vintage-tyylinen uppoasennettava Swag-valaisin keittiöön ruokasalin eteiseen makuuhuoneeseen
DINGLILIGHTING 3 Light Vintage teollinen riippuvalaisin, musta metallihäkki riippuvalaisin kattokruunu, jossa sisäinen lasivarjostin, keittiöön/ruokailuhuoneeseen/etuiseen/makuuhuoneeseen

- ✅Retrotyylinen muotoilu: Valaisin on häkkimäinen, käyttää korkealaatuisia metallihäkkejä, säteilee eleganttia valoa asuintilaasi, se luo kauniin varjon kattoon, sopii täydellisesti teolliseen retrotyyliin mutta moderniin kodin tyyliin, ja lisää ripauksen loistoa kotiisi. Näyttää tyylikkäältä ja elegantilta maalaistalon päällä.
- ✅Säädettävä pitkä kaapeli: Kolmen kaapelin pituutta voidaan säätää mieltymystesi ja mallisi mukaan, kokonaispituus: 67,7 tuumaa, johdon pituus: 60,62 tuumaa. Voit ripustaa sen ylemmäs tai alemmas haluamallasi tavalla (Vedä johto haluttuun pituuteen ja kiinnitä se säätöruuvilla).
- ✅ Se on yhteensopiva useiden lamppujen (Max: 60 W), kuten hehku-, LED-, CFL- ja halogeenilamppujen kanssa. Ja se on myös yhteensopiva himmentimen kanssa, voit käyttää himmennettävää polttimoa tunnelman luomiseen, jolloin saat lämpimän ja rento tilan (himmennin ostettava erikseen).
- ✅Helppo asennus: Tämä metallihäkkiriippuvalaisin on rakenteeltaan yksinkertainen ja siinä on kaikki mukana, joten voit asentaa valaisimen helposti ja nopeasti. Täydellinen sisustus olohuoneeseen, ruokasaliin, keittiöön, eteiseen, parvelle, ravintolaan, kahvilaan, lastenhuoneeseen, kotitoimistoon ja mihin tahansa paikkaan kotonasi.


Attribuutit
| Erikoisominaisuudet | Säädettävä korkeus |
| Materiaali | metalli, lasi |
| Muoto | Circular |
| Tyyli | Classic |
| Virtalähde | Kiinteä |
| Wattage | Max 60W kullekin polttimolle |
| Tuotteen nettopaino | 6,13 puntaa / 2,78 kg |
| Katos mitat | 9,84" x 9,84" x 0,94" (25cm x 25cm x 2,4cm) |
| Metallisen häkin mitat | 4,92" x 4,92" x 7,08" (12,5cm x 12,5cm x 18cm) |
| Kokonaispituus: | 67,7 tuumaa / 172 cm (max) |
| Johdon/kaapelin pituus: | 60,62 tuumaa / 154 cm (säädettävä) |
| Mallinumero | WS-FND9-60B / WSCL37-3B |
| Specification & Certification | US (110–120 V jännite, E26-polttimo, UL-sertifioitu) |
| Lisätietoja saatavilla | US (✓) , CA (✓) , UK (✓,230V,E27) |
| Enimmäisteho per lamppu | 60 wattia |
| Yhteensopiva polttimotyyppi | Hehkulamppu, Halogeeni, CFL:t, LED, + Himmennettävä |
| Himmennys | Täysin himmennettävä himmennettävällä polttimolla ja kytkimellä |
Tietoja liikenteestä
1. Koskeeko valittu toimituspalvelu maatani ja mikä on rahdinkuljettaja? Kauanko kestää saapua?
Tarjoamme ilmaisen toimituksen useimpiin maihin.
Toimitusaika = Prosessiaika (tilauksen valmistelu)+ Toimitusaika.
Ilmainen toimitus:
• Hinta: Ilmainen
• Käsittelyaika: 1-2 viikkoa
| Kuljettaja | Vastaavat tuotteet | Toimitusaika | Toimitusalue |
| DPD | Useimmat normaalikokoiset ja -painoiset tuotteet | 2 viikkoa | Useimpiin maihin |
| Expedited Express pienille kappaleille | Määritellyt tuotteet pienikokoisina | 1-2 viikkoa | |
| EMS | Isokokoiset mutta kevyet tuotteet | 2-4 viikkoa |
Huomaa: Vaihtelevat toimitusajat riippuen tilausajan lentotiedoista. Muut syrjäiset maat vaatisivat enemmän aikaa. Parannamme palveluamme jatkuvasti ja teemme parhaamme löytääksemme lisää ja parempia operaattoreita, joiden kanssa työskennellä.
Jos haluat nopeamman toimituksen, ota yhteyttä osoitteeseen [email protected]
>> Katso lisätietoja toimituskäytännöstämme.
2. Voinko seurata tilaustani?
Joo. Kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostiisi seurantanumeron.
Napsauta tätä linkkiä https://www.17track.net/en ja anna seurantanumero.
Voit myös ottaa yhteyttä asiakaspalveluumme [email protected] saadaksesi viimeisimmät logistiikkatiedot.
Tietoja palautuksista ja hyvityksistä
1. Kuinka peruutan tilauksen?
Voit peruuttaa tilauksesi ilmaiseksi 24 tunnin sisällä ilman syytä.
Jos tilauksesi on lähetetty, sitä ei voi peruuttaa. Jos vaadit peruuttamista, sinulta veloitetaan 30–50 % tilauksen summasta varasto-, valmistelu- ja toimituskuluistamme. Tämä maksu vähennetään tuotteidesi hyvityksestä.
2. Entä jos saan vahingoittuneen tuotteen?
Rikkoutuneella lasilla, kolhuneilla verhoilla tai kehyksillä vastaanotettuja tuotteita ei pidetä viallisina eikä niitä voi palauttaa. Tässä tapauksessa vaihdamme lasin tai varjostimet ilman lisämaksua. Jos et halua saada vaihtoa ja haluat palauttaa tuotteen, käsittelemme sitä normaalina palautuksena ja veloitamme enintään 35 % palautusmaksusta . Pidätämme myös oikeuden vähentää hyvityksistä kaikki lähtevät toimituskulut.
3. Milloin saan hyvityksen?
Palautuksen vastaanottamisen jälkeen voi kestää jopa 5 työpäivää, ennen kuin varat hyvitetään alkuperäiseen maksuun (PayPal: 1-2 päivää; Luottokortti: 3-5 päivää). Jos sinulla on edelleen ongelmia hyvityksen suhteen, ota meihin yhteyttä osoitteeseen [email protected], vastaamme sinulle mahdollisimman pian.
Huomaa, että kaikki peruutukset tai palautukset ovat palautus- ja palautuskäytäntömme alaisia.
Tietoja tuotteesta
1. Voiko lamppua himmentää?
Jos lamppu käyttää polttimoa, kuten E27, E14, G9 ja niin edelleen, voit valita himmennettävän polttimon, jotta lamppu on himmennettävä himmennettävällä järjestelmälläsi. Mutta jos sinulla ei ole kotona himmennettävää järjestelmää, tiedustele meiltä, niin räätälöimme lampun sinulle. LED-sirun valaisimen sisällä ei voi vaihtaa valonlähdettä, ja useimmiten tarjoamme lämmin valo, viileä valo ja himmennettävä versio. Jos tuotesivulla ei ole himmennettävää versiota, kysy meiltä. Voimme tehdä kaikki lamput himmennettävät. Jos sinulla on tämä tarve, älä epäröi kysyä meiltä.
2. Voinko saada pidemmän kaapelin?
Tarjoamme 150 cm:n kaapelin useimmille lampuille. Jos haluat pidemmän kaapelin (800cm sisällä), ilmoita tilausta tehdessäsi, jatkamme kaapelia ilmaiseksi.
3. Vastaako ostamani tuotteen vaatima jännite maata, jossa olen?
Tuotteidemme jännite säädetään maasi mukaan alla olevan kuvan mukaisesti.
110V-120V: USA, Kanada, Meksiko, Brasilia, Japani, Kuuba.
220V-240V: Iso-Britannia, Australia, Ranska, Alankomaat, Italia, Saksa, Espanja, Norja, Irlanti, Kreikka, Portugali, Uusi-Seelanti, Belgia, Etelä-Afrikka, Egypti, Chile, Tanska, Venäjä, Singapore, Ruotsi, Israel, Sveitsi.