DLLT-seinävalaisimet, seinävalaisin, 2 valoa maalaistalon kylpylamppu kylpyhuoneeseen, eteinen, jauhehuone, keittiö, peili, kirkas lasivarjostin
DINGDILIGHTING Depuley turhamaisuus seinävalaisin, maalaismaiset kylpyvalaisimet, 2-kevyt seinävalaisin lasivarjostimella makuuhuoneeseen, keittiöön, jauhehuoneeseen, eteiseen, keittiöön, peiliin, pesulaan
- 【Ainutlaatuinen muotoilu】2-kevyinen moderni lamppuvalaisin on mattamustalla pinnalla kaarevan kehyksen päällä, mikä antaa sille tyylikkään nykyaikaisen ilmeen. Metallinen taustalevy on kestävämpi ja siinä on ruostesuojaus.
- 【Laadukas materiaali】: Korkealaatuiset kapenevat kirkkaat lasit mahdollistavat näkymän vintage-LED-polttimoihin ja valon loistaa voimakkaasti läpi.
- 【Laaja sovellus】: Määrittele asuintilasi tämän rautaisen kylpyvalaisimen komealla teollisella ilmeellä. Retro-ilme on katseenvangitsija missä tahansa huoneessa. Sopii käytävään, vaatehuoneeseen, pesuhuoneeseen, keittiöön, ruokasaliin, makuuhuoneeseen, eteiseen, eteiseen jne.
- 【Helppo asennus】: Paljaat kynttelikköt sijaitsevat kahden kirkkaan lasivarjostimen sisällä, jotka voidaan asentaa ylös- tai alaspäin. Sisältää kaikki tarvittavat lisävarusteet ja ohjeet nopeaa ja helppoa asennusta varten.
- 【Himmennettävät pistorasiat】Tukee himmennettävää toimintoa, kun kytket johdotuksen himmentimen kytkimelle.


Attribuutit

| Materiaali | metalli, lasi |
| Muoto | Kartio |
| Virtalähde | Kiinteä |
| Kytkimen asennustyyppi | Seinäteline |
| Suurin yhteensopiva wattiteho | 60 wattia kukin lamppu |
| Tuotteen nettopaino | 6,61 puntaa / 3 kg |
| Tuotteen mitat | 15,3" / 39 cm Pituus |
| Katos mitat | 2,9" x 2,9" / 7,5 cm x 7,5 cm |
| Lampunvarjostimen mitat | 6,3" x 7,8" / 16cm x 20cm |
| Tyyli | Antiikki, Vintage, Rustiikki, Klassinen, Nykyaikainen, Mid-Century Modern |
| Mallinumero / SKU | WS-FNW3-60B, WSWL003-B2 |
| Specification & Certification | US (110–120 V jännite, E26-polttimo, UL-sertifioitu) |
| Lisätietoja saatavilla | US (✓) , CA (✓) , UK (✓,230V,E27) |
| Lampun enimmäisteho | 60 wattia |
| Yhteensopiva polttimotyyppi | Hehkulamppu, Halogeeni, CFL:t, LED, + Himmennettävä |
| Himmennys | Täysin himmennettävissä himmennettävällä polttimolla ja kytkimellä |
Tietoja liikenteestä
1. Koskeeko valittu toimituspalvelu maatani ja mikä on rahdinkuljettaja? Kauanko kestää saapua?
Tarjoamme ilmaisen toimituksen useimpiin maihin.
Toimitusaika = Prosessiaika (tilauksen valmistelu)+ Toimitusaika.
Ilmainen toimitus:
• Hinta: Ilmainen
• Käsittelyaika: 1-2 viikkoa
| Kuljettaja | Vastaavat tuotteet | Toimitusaika | Toimitusalue |
| DPD | Useimmat normaalikokoiset ja -painoiset tuotteet | 2 viikkoa | Useimpiin maihin |
| Expedited Express pienille kappaleille | Määritellyt tuotteet pienikokoisina | 1-2 viikkoa | |
| EMS | Isokokoiset mutta kevyet tuotteet | 2-4 viikkoa |
Huomaa: Vaihtelevat toimitusajat riippuen tilausajan lentotiedoista. Muut syrjäiset maat vaatisivat enemmän aikaa. Parannamme palveluamme jatkuvasti ja teemme parhaamme löytääksemme lisää ja parempia operaattoreita, joiden kanssa työskennellä.
Jos haluat nopeamman toimituksen, ota yhteyttä osoitteeseen [email protected]
>> Katso lisätietoja toimituskäytännöstämme.
2. Voinko seurata tilaustani?
Joo. Kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostiisi seurantanumeron.
Napsauta tätä linkkiä https://www.17track.net/en ja anna seurantanumero.
Voit myös ottaa yhteyttä asiakaspalveluumme [email protected] saadaksesi viimeisimmät logistiikkatiedot.
Tietoja palautuksista ja hyvityksistä
1. Kuinka peruutan tilauksen?
Voit peruuttaa tilauksesi ilmaiseksi 24 tunnin sisällä ilman syytä.
Jos tilauksesi on lähetetty, sitä ei voi peruuttaa. Jos vaadit peruuttamista, sinulta veloitetaan 30–50 % tilauksen summasta varasto-, valmistelu- ja toimituskuluistamme. Tämä maksu vähennetään tuotteidesi hyvityksestä.
2. Entä jos saan vahingoittuneen tuotteen?
Rikkoutuneella lasilla, kolhuneilla verhoilla tai kehyksillä vastaanotettuja tuotteita ei pidetä viallisina eikä niitä voi palauttaa. Tässä tapauksessa vaihdamme lasin tai varjostimet ilman lisämaksua. Jos et halua saada vaihtoa ja haluat palauttaa tuotteen, käsittelemme sitä normaalina palautuksena ja veloitamme enintään 35 % palautusmaksusta . Pidätämme myös oikeuden vähentää hyvityksistä kaikki lähtevät toimituskulut.
3. Milloin saan hyvityksen?
Palautuksen vastaanottamisen jälkeen voi kestää jopa 5 työpäivää, ennen kuin varat hyvitetään alkuperäiseen maksuun (PayPal: 1-2 päivää; Luottokortti: 3-5 päivää). Jos sinulla on edelleen ongelmia hyvityksen suhteen, ota meihin yhteyttä osoitteeseen [email protected], vastaamme sinulle mahdollisimman pian.
Huomaa, että kaikki peruutukset tai palautukset ovat palautus- ja palautuskäytäntömme alaisia.
Tietoja tuotteesta
1. Voiko lamppua himmentää?
Jos lamppu käyttää polttimoa, kuten E27, E14, G9 ja niin edelleen, voit valita himmennettävän polttimon, jotta lamppu on himmennettävä himmennettävällä järjestelmälläsi. Mutta jos sinulla ei ole kotona himmennettävää järjestelmää, tiedustele meiltä, niin räätälöimme lampun sinulle. LED-sirun valaisimen sisällä ei voi vaihtaa valonlähdettä, ja useimmiten tarjoamme lämmin valo, viileä valo ja himmennettävä versio. Jos tuotesivulla ei ole himmennettävää versiota, kysy meiltä. Voimme tehdä kaikki lamput himmennettävät. Jos sinulla on tämä tarve, älä epäröi kysyä meiltä.
2. Voinko saada pidemmän kaapelin?
Tarjoamme 150 cm:n kaapelin useimmille lampuille. Jos haluat pidemmän kaapelin (800cm sisällä), ilmoita tilausta tehdessäsi, jatkamme kaapelia ilmaiseksi.
3. Vastaako ostamani tuotteen vaatima jännite maata, jossa olen?
Tuotteidemme jännite säädetään maasi mukaan alla olevan kuvan mukaisesti.
110V-120V: USA, Kanada, Meksiko, Brasilia, Japani, Kuuba.
220V-240V: Iso-Britannia, Australia, Ranska, Alankomaat, Italia, Saksa, Espanja, Norja, Irlanti, Kreikka, Portugali, Uusi-Seelanti, Belgia, Etelä-Afrikka, Egypti, Chile, Tanska, Venäjä, Singapore, Ruotsi, Israel, Sveitsi.