DLLT maalaistalon upotettava kattovalaisin, 2-kevytmetallinen neliö, lähellä kattoa, teollinen puolitasoinen kattovalaisin makuuhuoneeseen keittiöön eteisen kuisti olohuoneeseen, E26-jalusta
DINGLILIGHTING Depuley Vintage uppoasennettava kattovalaisin, 2-kevyinen teollisuusmetallikattovalaisin maalaistaloon, keittiösaarelle, olohuoneeseen, eteiseen, ruokasaliin, makuuhuoneeseen, eteiseen, musta


- �ELEGANTTI TEOLLISUUS: Tämä kattoa lähellä oleva valaisin on valmistettu teollisesta vintage-designista, mattamusta kehys tuo retrotunnelmaa. Se on ihanteellinen valaisin huoneesi sisustukseen. Koristeellinen hehku näyttää niin mukavalta, että se voi luoda miellyttävän tunnelman tilaan.
- �SÄÄDETTÄVÄT LAMPPUJUNTAT: 2 säädettävää E26-polttimokantaa, jotka sopivat täydellisesti käyttöön, ja joustavat säätövaihtoehdot, suunta, pyöritys, laske tai korkeammalle, tekevät valaistustoiminnosta erittäin tehokkaan. Yhteensopiva useiden LED-, hehku-, pienloiste-, halogeeni- ja CFL-polttimoiden kanssa.
- �VALOTEHOTEKSTIVALIKKO JA LAAJA KÄYTTÖ: Voit käyttää himmentimiä himmennettävillä polttimoilla, säätää ja nauttia maalaismaisen ilmeen pehmeästä valaistuksesta luoden haluamasi tunnelman. (himmennin myydään erikseen). Sopii keittiösaarekeeseen, ruokailuhuoneeseen, olohuoneeseen, makuuhuoneeseen, eteiseen, eteiseen, kuistille, pesutupaan ja muihin.
- � HELPPO ASENNUS: Tämä uppoasennettava kattovalaisin sisältää kaikki tarvittavat kokoonpano- ja asennusosat, jotka suoritat nopeasti ja aloitat käytön asennusoppaan ohjeiden mukaisesti. Ryhdy kotisi omaksi sisustussuunnittelijaksi ja lisää kotiisi moderni teollinen valaisin.

Attribuutit

| Materiaali | Metalli+ABS |
| Muoto | Neliö |
| Lamppu sisältää | Ei |
| Kytkimen asennustyyppi | Puolitasokiinnitys |
| Virtalähde | Johdollinen sähkö |
| Suurin yhteensopiva wattiteho | Max 60W kukin |
| Tuotteen nettopaino | 4,24 Ib / 2,2 kg |
| Tuotteen mitat | 12" P x 12" L x 5,9" K |
| Tuotteen mitat | 30,5 cm x 30,5 cm x 15,5 cm |
| Valonlähteen tyyppi | Hehkulamppu, LED, halogeeni, pienloistelamppu |
| Valonlähteiden määrä | 2 |
| Erikoisominaisuudet | Säädettävä, himmennettävä |
| Mallinumero / ASIN | WS-FNC13-60B, B08HMHQHBC |
| Paristot mukana? | Ei |
| Tarvitaanko paristot? | Ei |
| Specification & Certification | US: 110–120 V jännite, 60 Hz, E26-polttimot, UL-sertifioitu |
| Lampun enimmäisteho | 60 wattia |
| Yhteensopiva polttimotyyppi | Hehkulamppu, Halogeeni, CFL:t, LED, + Himmennettävä |
| Himmennys | Täysin himmennettävissä himmennettävällä polttimolla ja kytkimellä |
Tietoja liikenteestä
1. Koskeeko valittu toimituspalvelu maatani ja mikä on rahdinkuljettaja? Kauanko kestää saapua?
Tarjoamme ilmaisen toimituksen useimpiin maihin.
Toimitusaika = Prosessiaika (tilauksen valmistelu)+ Toimitusaika.
Ilmainen toimitus:
• Hinta: Ilmainen
• Käsittelyaika: 1-2 viikkoa
| Kuljettaja | Vastaavat tuotteet | Toimitusaika | Toimitusalue |
| DPD | Useimmat normaalikokoiset ja -painoiset tuotteet | 2 viikkoa | Useimpiin maihin |
| Expedited Express pienille kappaleille | Määritellyt tuotteet pienikokoisina | 1-2 viikkoa | |
| EMS | Isokokoiset mutta kevyet tuotteet | 2-4 viikkoa |
Huomaa: Vaihtelevat toimitusajat riippuen tilausajan lentotiedoista. Muut syrjäiset maat vaatisivat enemmän aikaa. Parannamme palveluamme jatkuvasti ja teemme parhaamme löytääksemme lisää ja parempia operaattoreita, joiden kanssa työskennellä.
Jos haluat nopeamman toimituksen, ota yhteyttä osoitteeseen [email protected]
>> Katso lisätietoja toimituskäytännöstämme.
2. Voinko seurata tilaustani?
Joo. Kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostiisi seurantanumeron.
Napsauta tätä linkkiä https://www.17track.net/en ja anna seurantanumero.
Voit myös ottaa yhteyttä asiakaspalveluumme [email protected] saadaksesi viimeisimmät logistiikkatiedot.
Tietoja palautuksista ja hyvityksistä
1. Kuinka peruutan tilauksen?
Voit peruuttaa tilauksesi ilmaiseksi 24 tunnin sisällä ilman syytä.
Jos tilauksesi on lähetetty, sitä ei voi peruuttaa. Jos vaadit peruuttamista, sinulta veloitetaan 30–50 % tilauksen summasta varasto-, valmistelu- ja toimituskuluistamme. Tämä maksu vähennetään tuotteidesi hyvityksestä.
2. Entä jos saan vahingoittuneen tuotteen?
Rikkoutuneella lasilla, kolhuneilla verhoilla tai kehyksillä vastaanotettuja tuotteita ei pidetä viallisina eikä niitä voi palauttaa. Tässä tapauksessa vaihdamme lasin tai varjostimet ilman lisämaksua. Jos et halua saada vaihtoa ja haluat palauttaa tuotteen, käsittelemme sitä normaalina palautuksena ja veloitamme enintään 35 % palautusmaksusta . Pidätämme myös oikeuden vähentää hyvityksistä kaikki lähtevät toimituskulut.
3. Milloin saan hyvityksen?
Palautuksen vastaanottamisen jälkeen voi kestää jopa 5 työpäivää, ennen kuin varat hyvitetään alkuperäiseen maksuun (PayPal: 1-2 päivää; Luottokortti: 3-5 päivää). Jos sinulla on edelleen ongelmia hyvityksen suhteen, ota meihin yhteyttä osoitteeseen [email protected], vastaamme sinulle mahdollisimman pian.
Huomaa, että kaikki peruutukset tai palautukset ovat palautus- ja palautuskäytäntömme alaisia.
Tietoja tuotteesta
1. Voiko lamppua himmentää?
Jos lamppu käyttää polttimoa, kuten E27, E14, G9 ja niin edelleen, voit valita himmennettävän polttimon, jotta lamppu on himmennettävä himmennettävällä järjestelmälläsi. Mutta jos sinulla ei ole kotona himmennettävää järjestelmää, tiedustele meiltä, niin räätälöimme lampun sinulle. LED-sirun valaisimen sisällä ei voi vaihtaa valonlähdettä, ja useimmiten tarjoamme lämmin valo, viileä valo ja himmennettävä versio. Jos tuotesivulla ei ole himmennettävää versiota, kysy meiltä. Voimme tehdä kaikki lamput himmennettävät. Jos sinulla on tämä tarve, älä epäröi kysyä meiltä.
2. Voinko saada pidemmän kaapelin?
Tarjoamme 150 cm:n kaapelin useimmille lampuille. Jos haluat pidemmän kaapelin (800cm sisällä), ilmoita tilausta tehdessäsi, jatkamme kaapelia ilmaiseksi.
3. Vastaako ostamani tuotteen vaatima jännite maata, jossa olen?
Tuotteidemme jännite säädetään maasi mukaan alla olevan kuvan mukaisesti.
110V-120V: USA, Kanada, Meksiko, Brasilia, Japani, Kuuba.
220V-240V: Iso-Britannia, Australia, Ranska, Alankomaat, Italia, Saksa, Espanja, Norja, Irlanti, Kreikka, Portugali, Uusi-Seelanti, Belgia, Etelä-Afrikka, Egypti, Chile, Tanska, Venäjä, Singapore, Ruotsi, Israel, Sveitsi.